издательство деловой и
научно-популярной литературы
Обращение к авторам
Запрошуємо до співпраці авторів!
Минулого року книга британського журналіста Адама Хіггінботема «Midnight in Chernobyl» майже відразу після публікації стала бестселером Amazon та книгою року за версією The New York Times. Уже цього року її можна буде прочитати в Україні українською та російською мовами. Вона – одна з багатьох, які команда «Альпiна Паблiшер» запланувала видати у 2020 році. А хто ще з авторів стане цьогорічним відкриттям для українського читача?

Можливо, саме ви? Адже допомога співвітчизникам у публікації своїх книг – одне зі стратегічних завдань нашого видавництва. Тому ми починаємо прийом рукописів від українських авторів. І закликаємо саме вас, шановний авторе, поділитися своїми знаннями з іншими. Віримо, що завдяки вашому внеску ми разом будемо допомагати співвітчизникам підвищувати рівень освіти, культури та мотивації. Давайте спільними зусиллями створювати неймовірні проєкти!
На які саме рукописи ми чекаємо?
«Альпiна Паблiшер» випускає книги з бізнесу, гуманітарних і природничих наук, психології, особистої ефективності та виховання дітей, а також дитячі видання. До розгляду приймаються рукописи українською мовою.
Що потрібно зробити, аби ми розглянули ваш рукопис?
  • Надіслати лист на нашу електронну адресу info@alpinapublisher.com. У темі листа вказати «Рукопис» і тематику (бізнес, популярна психологія, культура тощо).

  • Прикріпити синопсис (максимальний обсяг дві сторінки), в якому стисло надати таку інформацію: про що книга, чим вона відрізняється від інших на подібні теми, чому майбутній читач може довіряти цій інформації (автор – вчений, бізнесмен, художник).

  • Додати відомості про автора, обираючи ті факти з професійної біографії, які дозволять нам зрозуміти, що автор компетентний у питаннях, розглянутих у книзі.

  • Окремим документом надіслати відгуки (максимум п'ять) тих читачів, які вже ознайомилися з рукописом. Обов'язково вказати прізвище та ім'я рецензента, професію, вчений ступінь або професійні нагороди.

  • І, звісно, в цьому ж листі до видавництва потрібно надіслати рукопис. Якщо він нас зацікавить, ми обов'язково зв'яжемося з автором.

Водночас команда видавництва залишає за собою право не вступати в діалог, якщо рукопис не зацікавив,­ і не пояснювати причину відмови в публікації.

Бажаємо натхнення у створенні майбутнього бестселера

та з нетерпінням чекаємо на ваші рукописи!

Авторы «Альпина Паблишер»
  © Alpina Publisher, all rights reserved
 
Издательство