Як створити крутий рекламний текст. Принципи видатного американського копірайтера
Джозеф Шугерман, пер. з англ., видання російською мовою, 2020, 438 с.

Про що книжка
Джозеф Шугерман — у когорті найкращих американських копірайтерів. Його ім'я стоїть поруч з іменами Девіда Огілві, Джона Кейплса та Лео Барнетта. Ви дізнаєтеся, що успішно працює в рекламі, а що — ні, і навчитеся уникати пасток, в які потрапляють копірайтери-початківці. Уроки легко засвоюються, адже автор застосовує в тексті ті ж прийоми, яких учить читача, щоб заволодіти увагою.

Чому книжку варто прочитати
Ви засвоїте 15 аксіом копірайтингу. Розберете всі елементи рекламного тексту і дізнаєтеся, що робить його ефективним. Навчитеся використовувати психологічні і мотиваційні фактори. Опануєте секрети ремесла (правила складання влучних заголовків, методи пошуку ідей, способи змусити мозок працювати). Створите ефективний рекламний текст.Якщо ж ви не створюєте рекламних текстів, то краще зрозумієте процес копірайтингу і зможете впевнено написати непогане оголошення чи щонайменше аргументовано розкритикувати чуже.

Про автора
Джозеф Шугерман чи не найефективніший і найплідніший копірайтер Америки. Засновник і генеральний директор JS&A. В 1970–1980-х рр. Шугерман і його команда вивели на ринок США десятки інноваційних товарів, зокрема кишенькові калькулятори, електронні годинники, бездротові телефони, комп`ютери, та ще безліч інших продуктів побутової і радіоелектроніки. Щоразу появу нового продукту супроводжували великі, на цілу шпальту, рекламні оголошення, які стали «фірмовим почерком» його копірайтерської роботи. В 1979 р. Шугермана визнали «Людиною року» в галузі директ-маркетингу на церемонії вручення цього призу в Нью-Йорку. В 1991 р. він виграв престижну премію MaxwellSackheimAward за сукупний творчий внесок у розвиток директ-маркетингу.