ЧОЛОВІЧІ ПРАВИЛА. Стосунки, секс, психологія
Марк Менсон, пер. з англ., видання російською мовою, 2020 р., 346 с.

Про що книга
«Чоловічі правила» — це посібник зі знайомств від Марка Менсона, що швидко став популярний серед підписників його блогу. Кілька років тому, коли він його написав, іще нікому не спадало на думку радити поводитися відкрито та чесно. Ніхто не казав про неминучість невдач і спокійне ставлення до них. Усе, що не вело найкоротшим шляхом до ліжка, вважалося безглуздим і не гідним уваги. Ділитися своїми почуттями, визнавати свої слабкості? Не дай Боже! Кому це треба? Шукай дурнів!
У своїй першій книзі Менсон із притаманною йому зухвалістю й авторитетом експерта з побачень (а їх у нього було чимало!) заявляє: щоб мати успіх у жінок, потрібні не розважливі хитромудрі тактики, а самовдосконалення. Потрібен реалізм, а не фантазії про те, як переспати з кожною зустрічною чи «закадрити найгарячішу красуню» за допомогою порад із пікапу. Такі мрії, як пише Менсон, — від комплексів і неправильних настанов. Він же пропонує надійну стратегію, як швидко та з мінімумом зусиль стати чоловіком, здатним справляти незабутнє враження на надзвичайних жінок!

Чому книгу варто прочитати?
Ви навчитеся довіряти собі: поводитися з жінками так, як це робите лише ви, замість того, щоб діяти шаблонно чи за зазубреним за папірцем методом. Ця книга озброїть вас ідеями та цінностями, необхідними для формування такої моделі поведінки, яка властива чоловіку сильному, привабливому та відповідальному в особистих стосунках.

Про автора
Марк Менсон — блогер, підприємець, автор бестселерів «Тонке мистецтво пофігізму» та «Все хріново». Веде блог www.markmanson.net, який читають близько двох мільйонів людей на місяць. Живе в Нью-Йорку.