БІОХАКІНГ. Посібник із розкриття потенціалу організму
Оллі Совіярві, Теему Аріна, Яакко Халметоя, видання російською мовою, 2020 р., 552 с.

Про що книга
Біохакери вважають, що зміцнювати здоров'я дешевше та вигідніше, ніж лікувати хворобу. Організм людини складається з безлічі різних систем. І біохакінг дозволяє зрозуміти, як ці системи працюють. Автори — лікар-практик Оллі Совіярві, фахівець із цифровізації Теему Аріна та експерт із харчування Яакко Халметоя — доступно розповідають про одну з найперспективніших і найсуперечливіших тем нашого століття. Теорія, викладена на базі напрацювань авторів й аналізу результатів досліджень, підкріплена безліччю простих практичних рекомендацій.

Чому книгу варто прочитати?
Ви дізнаєтеся:
· чому важливо покращити якість сну?
· яке харчування фізіологічно оптимальне?
· як підібрати комфортний режим дня та внести в нього фізичні навантаження?

Про авторів
Оллі Совіярві — один із першопрохідців холістичної медицини у Фінляндії. На початку кар'єри працював черговим лікарем фінської «Служби крові» Червоного Хреста. У 2006 р. закінчив Гельсінський університет за спеціальністю «медицина» й у 2008 р. почав приватну практику. У 2010-2011 рр. здобув докторський ступінь з інтегрального підходу (з ухилом до психології та філософії) в Університеті Джона Ф. Кеннеді.

Теему Аріна — професійний техпідприємець із двадцятирічним стажем, письменник і спікер. Його вважають одним із передових мислителів у галузі цифрової трансформації людства. Здебільшого він вивчає взаємодію людини й техніки з метою підвищення продуктивності, поліпшення здоров'я та самопочуття.

Яакко Халметоя — автор науково-популярних книг, лектор. Його пристрасть — підтримування здоров'я в чудовому стані. Його лекції (понад 600) і виступи на ТБ і радіо ознайомили тисячі людей із корисними властивостями й унікальними можливостями використання різноманітних продуктів харчування та лікарських рослин.

видання російською мовою, палітурка, 2020, 552 с.