ЖОРСТКИЙ SMM. Витиснути із соцмереж максимум
Ден Кеннеді, Кім Велш-Філліпс, пер. з англ., видання російською мовою, 2020 р., 344 с.

Про що книга
Чим відрізняється якісний SMM від того, чим займаються 99% компаній? Головним чином тим, що тут немає місця вихвалянням розміром своєї компанії, орієнтації на кількість лайків та інші «марнославні» метрики. Ден Кеннеді, підприємець-мультимільйонер, і Кім Велш-Філліпс (власниця великого SMM-агентства), розповідають про те, що якісний SMM — це завжди про гроші. Необхідно нарешті навчитися заробляти реальні гроші за допомогою соціальних мереж. Із книги ви дізнаєтеся, як перемкнути ваш SMM з ординарного продукування лайків у режим активного інструмента конверсії; як припинити топити соцмережі грішми й при цьому розширити аудиторію вашої компанії; як створити ідеальний магніт для лідів і перетворити холодний трафік на реальних клієнтів; і, найголовніше, як адекватно збирати та аналізувати результати вашої маркетингової активності.

Чому книгу варто прочитати?
Ця книга обов'язкова до прочитання для всіх власників і менеджерів компаній, які хочуть мати віддачу від роботи в соцмережах. Ви дізнаєтеся, як отримати реальний прибуток у віртуальному просторі. Ден Кеннеді розповідає про все чесно та без прикрас. Ця книга — не виняток.

Про авторів
Ден Кеннеді — автор кількох десятків ділових книг, серійний підприємець, який створив, купив, побудував і продав чимало бізнесів різноманітних типів і масштабів. Надзвичайно затребуваний і обурливо високооплачуваний консультант із директ-маркетингу та копірайтер, автор і ведучий групових тренінгів для підприємців, професійний лектор, який майже відійшов від справ, провокатор, поціновувач коней і професійний вершник.
Кім Велш-Філліпс — відома ораторка, авторка книг, стратег і керівниця Elite Digital Group — агентства, що забезпечує директ-маркетинг у соцмережах.

видання російською мовою, м'яка обкладинка, 2020, 344 с.