МИСТЕЦТВО СЕРІАЛУ. Як стати успішним автором на TБ
Памела Дуґлас, пер. з англ., видання російською мовою, 2020 р., 370 с.

Про що книга
Книга відомої голлівудської сценаристки та викладачки Памели Дуґлас — цінний посібник для тих, хто хоче спробувати себе в жанрі, що завоював увесь світ і не так давно здобув друге дихання. З низькопробної забавки серіали перетворилися на справжнє високе мистецтво й кинули виклик традиційному кіноформату. Авторка занурює читача в гостросюжетний світ, розглядаючи створення сценарію в комплексі, зокрема переговори зі студіями та телеканалами, різні варіанти розвитку подій і шляхи подолання типових труднощів в умовах шалених темпів розвитку телебачення й Інтернету.
Памела Дуґлас розповідає, чому драматичні принципи й постулати, викладені Арістотелем, ніколи не втратять своєї актуальності; які міфи про телебачення досі сидять у наших головах і як показати цікаву історію, якщо в тебе на це є тільки 45 хвилин.

Чому книгу варто прочитати?
Читач знайде тут правила написання успішних сценаріїв, ідеї та поради відомих авторів і продюсерів про те, як створити бездоганний серіал. Памела Дуґлас включила в книгу інтерв'ю з творцями серіалів Девідом Айзаксом («Чортова служба в госпіталі МЕШ» (M*A*S*H) і «Безумці»), Мішель і Робертом Кінгами («Гарна дружина») й автором «Дротів» Девідом Саймоном. Книга входить у ТОП-30 найкращих книг про сценарну майстерність, витримала три перевидання та посідає 16 місце в рейтингу Amazon у розділі «Фільм і телебачення».

Про автора
Памела Дуґлас відома сценаристка, володарка низки престижних професійних нагород, номінантка премії Гільдії сценаристів Америки, а також премії «Еммі». Авторка сценаріїв телевізійних серіалів «Зоряний шлях: Наступне покоління», «Ресторан Френка», «Рай», «Мисливець Джон» і безлічі інших. Входила до ради директорів Гільдії сценаристів Америки. Викладає сценарну майстерність у Південно-Каліфорнійському університеті.
видання російською мовою, покет, 2020, 370 с.