МИСТЕЦТВО ОБМАНУ. Соціальна інженерія в шахрайських схемах
Крістофер Хеднегі, пер. з англ., видання російською мовою, 2020 р., 430 с.

Про що книга
Чи траплялося, що вам телефонувала людина й називалася працівником банку? Чи надходив лист із посиланням, за яким ви, на щастя, не перейшли?
Технології, за допомогою яких зловмисники намагаються отримати доступ до ваших паролів або даних, ґрунтуються на соціальній інженерії — науці про витончене й агресивне маніпулювання поведінкою людей. Вона використовує цілий арсенал інструментів: тиск на жалощі, вміння забити баки, вивести з рівноваги, виявити невластиву жадібність і поставити в незручне становище, викликати почуття провини чи сорому та ще багато іншого.
Стаючи жертвами обману, ми не тільки наражаємося на небезпеку самі, але й можемо сильно підвести своїх колег і близьких.
Крістофер Хеднегі, всесвітньо відомий фахівець із соціальної інженерії, навчить вас розпізнавати маніпуляції всіх типів і протидіяти всіляким шахраям. Більше ніхто не зможе змусити вас зробити те, чого ви робити не планували, — віддати гроші, виказати важливу інформацію, небезпечно діяти. Усі приклади, які наводить Хеднегі, взяті з його особистої та професійної практики.

Чому книгу варто прочитати?
Ви дізнаєтеся, як інші можуть скористатися вашою добротою, відкритістю та співчутливістю з корисливою метою. Навчитеся розпізнавати вплив маніпуляторів.
Захистите від шахраїв себе та своїх близьких.

Про автора
Крістофер Хеднегі — генеральний директор компанії Social-Engineer, LLC.
Засновник так званого Села соціальної інженерії (Social Engineering Village, чи SEVillage) на конференціях DEF CON та Derby Con і розробник популярної гри «Захоплення прапора», призначеної для соціальних інженерів (Social Engineering Capture The FlagSECTF). Спікер і тренер. Виступав на таких заходах, як RSA, Black Hat, DEF CON, отримував запрошення проводити консультації в Пентагоні.
видання російською мовою, палітурка, 2020, 430 с.