ПОДОРОЖ ПИСЬМЕННИКА. Міфологічні структури в літературі та кіно
Крістофер Воглер, пер. з англ., видання російською мовою, 2020 р., 476 с.

Про що книга

В основі кожної цікавої історії — казки, міфу, сюжету для роману чи кіносценарію — лежить подорож героя: внутрішня чи зовнішня. Ця ідея стала провідною зіркою для Крістофера Воглера, коли, працюючи в сценарному відділі діснеївської студії, він перевіряв на практиці дієвість міфологічних схем, описаних у відомій праці Кемпбелла «Герой із тисячею облич». Згодом практичний посібник, написаний Воглером для колег, перетворився на класичний підручник, який не тільки внесений до списку обов'язкового читання майбутніх письменників і сценаристів, але й десятиріччями користується попитом серед читачів.

Чому книгу варто прочитати?
У «Подорожі письменника» автор не лише запрошує читача дослідити хисткі межі між міфом і сучасним мистецтвом розповідання історії, попереджаючи про труднощі та небезпеки подорожі в глибини власної душі, але й озброює корисними інструментами, які в руках умілого майстра набувають неймовірної сили.

Про автора

Крістофер Воглер — визнаний майстер сценарної справи, який консультує працівників провідних голлівудських студій. Його книга входить до списку обов'язкової літератури для всіх, хто причетний до кіно, а лекції та семінари відвідують кінодіячі й письменники всього світу. Як сценарист або продюсер, брав участь у роботі над фільмами «Король Лев», «Бійцівський клуб», «Тонка червона лінія», «P.S. Ваш кіт мертвий», «Жартівник Тіль».

видання російською мовою, покет, 2020, 476 с.