ІСТОРІЯ НА МІЛЬЙОН ДОЛАРІВ. Майстер-клас для сценаристів, письменників і не тільки...
Роберт Маккі, пер. з англ., видання російською мовою, 2020 р., 456 с.

Про що книга
Викладач сценарної майстерності, гуру Голлівуду Роберт Маккі пропонує системний підхід до розповідання історій. Він радить відмовитися від готових сюжетів і створити драматичну структуру: вибрати героя; обрати серед багатьох подій найважливішу — яка порушує їхній природний перебіг; перейти до долання перешкод; довести справу до кризи; показати, як герой наважується, можливо, на єдиноправильний крок і починає діяти, а потім або перемога, або… остаточна поразка — кожен може вибирати свій фінал. Ця книга — «Біблія» для сценаристів і письменників, але, безперечно, вона буде корисна фахівцям зі зв'язків із громадськістю, маркетологам і всім, хто хоче навчитися розповідати цікаво і, головне, переконливо.

Чому книгу варто прочитати?
· Основне завдання книги — привернути увагу до «ремісничої» частини процесу створення сценарію та будь-якої історії.

· Автор не пропонує штампів, а дає ключі до розуміння психології сприйняття. Його книга — не посібник із серії «зроби сам», а можливість опанувати механізми впливу на свідомість і підсвідомість глядача за допомогою майстерно розказаної історії.

Про автора
Роберт Маккі — американський теледраматург, завдячує світовою славою своєму відомому семінару з техніки створення сценаріїв. Він проводить його в переповнених аудиторіях по всьому світу. Крім викладання та письменництва, консультує провідні кіно- і телекомпанії. Співробітники таких студій, як ABC, Disney, Miramax, Paramount, регулярно відвідують його лекції. Фільми учнів Роберта Маккі — «Володар перснів», «Код да Вінчі», «Бетмен», «Валлі», «Шрек», «Секс у великому місті», «Люди Ікс», «Зоряні війни», «Неймовірний Халк» та багато інших — здобувають найпрестижніші нагороди на фестивалях.
видання російською мовою, м'яка обкладинка, 2020, 456 с.