ЖОРСТКИЙ МЕНЕДЖМЕНТ. Змусьте людей працювати на результат
Ден Кеннеді, пер. з англ., видання російською мовою, 2020 р., 332 с.

Про що книга
У роботі з підлеглими необхідно дотримуватися твердого курсу. Жалість тут зайва. Ніхто не ставиться до вашого бізнесу так, як ви самі, і ніхто не вкладатиме в нього стільки ж, як ви: якщо справи підуть на спад, наймані працівники знайдуть нову роботу, а ви тут — на гачку. Звісно, в чомусь можете бути м'якшим, але тільки до тих, хто цього заслуговує. Некомпетентні, нечесні чи недобросовісні працівники не варті поблажок. Їх треба позбуватися якомога швидше. Гадаєте, вам вдасться перевиховати людей? Мотивувати? Ні. Але ви можете створити чіткі правила, суворо дотримуючись яких, заробите значно більше, ніж очікували, і вибудуєте стабільний бізнес.
Книга буде корисною передусім бізнесменам, а також усім, хто хоче зрозуміти справжню природу взаємин роботодавця й працівника та способи її змінити.

Чому книгу варто прочитати?
· Прочитавши її, ви зрозумієте, як отримати максимум прибутку від свого бізнесу та почати платити за роботу, а не відсиджування годин.

· Із цієї книги ви дізнаєтеся, як збільшити цінність фахівців із продажу та маркетологів.

· Ця книга допоможе вам зрозуміти власний персонал.

Про автора
Ден Кеннеді — автор 13 ділових книжок, підприємець, який створив, купив, побудував і продав немало бізнесів різних типів і масштабів. Надзвичайно затребуваний і високооплачуваний консультант із директ-маркетингу та копірайтер, автор і ведучий групових тренінгів для підприємців.
видання російською мовою, мяка обкладинка 2020, 332 с.