СКРАМ. Гнучке управління продуктом і бізнесом
Кен Швабер, пер. з англ., видання російською мовою, 2019 р., 336 с.

Про що книга
Ця книга несе в собі дух скраму, розкриваючи його цінності й основні принципи. Кен Швабер, один із творців скраму, зібрав найкращі кейси зі своєї практики, які демонструють приклади успіхів і невдач застосування скраму в реальних проєктах. Вони допоможуть вам зрозуміти, як використовувати скрам для вирішення комплексних проблем і досягнення результатів.
Автор розповідає, як ефективно управляти складними, громіздкими проєктами та змінюваними вимогами до продукту; спрощувати організаційну структуру за допомогою самокерованих команд розробки; отримувати чіткіші описи вимог і зрозумілий зворотний зв'язок від клієнтів і замовників. Ви дізнаєтеся, як ефективніше планувати роботу над проєктом, навчитеся уникати помилкових дій, використовуючи регулярну інспекцію, а також збільшувати віддачу від інвестицій.

Чому книгу варто прочитати?

· Розбір конкретних ситуацій із практики автора.

· Якісний переклад відповідно до «Посібника зі скраму», легко читається, мінімум теорії.

Про автора
Кен Швабер на початку 1990-х рр. розробив скрам разом із Джеффом Сазерлендом. Став одним із 17 авторів «Маніфесту гнучкої розробки програмного забезпечення», згодом заснував Agile Alliance, Scrum Alliance, а у 2009 році — Scrum.org. Cпівавтор «Посібника зі скраму».

видання російською мовою, м'яка обкладинка, 2019, 336 с.