Б'ЮТІ-МІФИ. Вся правда про ботокс, стовбурові клітини, органічну косметику й багато іншого
Яна Зубцова, Тійна Орасмяе-Медер, видання російською мовою, 2020 р., 295 с.

Про що книга
У сучасному світі всі розуміють, що важливо ретельно стежити за своєю зовнішністю. Але як зорієнтуватися в темному лісі незрозумілих термінів, гучних рекламних обіцянок, бабусиних секретів, маминих порад, подружчиних лайфхаків і всезнаючих інтернет-форумів? Найбільш швидкий і бюджетний спосіб — прочитати цю книгу. Її авторки, авторитетна лікарка-косметологиня Тійна Орасмяе-Медер і відома журналістка Яна Зубцова, оголосили б'юті-міфам війну! Вони розповідають із наукової точки зору про корисні та шкідливі інгредієнти зі складними назвами; пояснюють, чи може виникнути алергія на крем, якщо на ньому написано «гіпоалергенний»; чи завжди дорогі креми кращі за бюджетні, та багато іншого… Це абсолютний must have для тих, хто хоче мати гарний вигляд і не приносити на вівтар краси непотрібні жертви.

Чому книгу варто прочитати?
· Це перша книга, яка експертно, популярно й чесно водночас розповідає про красу все те, що ви хочете про неї знати. І навіть більше!

· Це чудовий подарунок подрузі, сестрі, мамі й передусім — собі любій.

· Прочитавши цю книгу, ви зекономите багато часу, грошей і нервів. Достатньо подивитися зміст, і ви все зрозумієте самі.

Про авторів
Тійна Орасмяе-Медер — лікарка-косметологиня, розробниця марки професійної косметики Meder Beauty Science. З 2004 р. живе у Франції, відкрила центр Meder Beauty Center в Антібі (Франція) і школу косметології та масажу Meder Beauty School в Японії. За 20 років міжнародної практики переконалася: в усьому світі жінок турбують одні й ті самі питання.

Яна Зубцова — відома журналістка, пише про аромати, креми та інші «дамські штучки» так, що читають навіть чоловіки. Була директоркою відділу «Краса» в журналах Harper's Bazaar та Allure. З 2010 р. веде з іншою б'юті-журналісткою, Юлією Гребенкіною, блог про красу та догляд за собою.

видання російською мовою, м'яка обкладинка, 2020, 295 с.