7 ЗВИЧОК НАДЗВИЧАЙНО ЕФЕКТИВНИХ ЛЮДЕЙ. Потужні інструменти розвитку особистості
Стівен Кові, пер. з англ., видання російською мовою, 2019 р., 396 с.

Про що книга
Стівен Кові створив книгу, що ґрунтується на фундаментальних принципах саморозвитку. У ній викладено струнку систему із семи звичок, яка дозволяє віднайти щастя та досягти успіху, стати кращою версією себе: незалежним, сильним духом, лідером для інших, ефективним, спокійним, сконцентрованим на важливих речах. Важливо, що це не набір окремих психологічних прийомів або новомодних інструментів саморозвитку. Це системний підхід до розвитку характеру.

Ось ці 7 звичок:

1. Будьте проактивні.

2. Починайте, уявляючи кінцеву мету.

3. Спершу робіть те, що необхідно робити спершу.

4. Думайте в дусі «виграв/виграв».

5. Спершу намагайтеся зрозуміти, потім бути зрозумілим.

6. Досягайте синергії.

7. Гостріть пилку.

Книга допомагає розібратися в собі, визначити життєві потреби та розставити пріоритети. Наприкінці кожного розділу є практичні завдання, виконуючи які людина може ставати кращою з кожним днем. Ідеться не про зміну іміджу, а про самопізнання та пошук сенсу. Якщо ви хочете вирушити по складному шляху самовдосконалення та розкриття потенціалу, ця книга — дорожня карта. Вона поділить ваше життя на до та після.

Чому книгу варто прочитати?
· Журнал Time вніс книгу до рейтингу ТОП-25 найважливіших книжок із менеджменту.

· Стівен Кові вважається одним із найвпливовіших людей США та світу.

· Джим Коллінз, Білл Клінтон, Ларрі Кінг, Стівен Форбс визнали, що книга дуже вплинула на їхнє життя.

· Компанії з Fortune 500 радять прочитати книгу «7 звичок» Кові всім своїм працівникам.

· Ця книга — синтез безлічі матеріалів філософів, біографій успішних людей, наукових праць. Замість 1000 книжок ви можете прочитати одну — цю.

· Книзі понад 25 років, а «7 звичок» актуальні й сьогодні. Що значущіші зміни та складніші завдання, то актуальнішими стають сім звичок!

Про автора
Стівен Р. Кові отримав міжнародне визнання як фахівець у сфері лідерства та сімейних стосунків. Володар ступеня МВА Гарвардського університету й докторського ступеня, здобутого в Університеті Бріема Янга, де він вів курс організаційної поведінки й керування бізнесом, а також обіймав посади проректора зі зв'язків із громадськістю та помічника президента. Кові удостоєний Медалі коледжу Томаса Мора за заслуги перед людством, звання «Оратор року» (1999), Премії Сікха за внесок у справу миру (1998), міжнародної премії «Підприємець року» і національної премії «Підприємець року» за особливі досягнення в галузі бізнес-лідерства (1994). Журнал Time вніс його до числа 25 найвпливовіших американців.

видання російською мовою, обкладинка з клапанами 2019, 396 с.