НА ЩО СХОЖЕ МАЙБУТНЄ? Навіть учені не можуть передбачити… Чи можуть?
За ред. Джима Аль-Халілі, пер. з англ., видання російською мовою, 2020 р., 326 с.

Про що книга

Щодня у світі здійснюють відкриття та ухвалюють рішення, які впливають на наше майбутнє. Але чи може хтось передбачити, що чекає на нас у майбутньому? Чи можлива телепортація (спойлер: так), як зміниться клімат, яким буде транспорт і що станеться, якщо штучний інтелект візьме над нами гору? Чи стануть люди щасливішими за допомогою таблеток і здоровішими завдяки лікуванню з урахуванням індивідуальної ДНК? Яких див техніки нам очікувати? Яких революцій у побуті? У цій книзі провідні світові фахівці на чолі з Джимом Аль-Халілі, використовуючи передові наукові знання, дають читачеві уявлення про те, що його чекає попереду. Адже тільки вчені можуть передбачити наше майбутнє... Чи не можуть?

Чому книгу варто прочитати?
Багато хто береться роздумувати про майбутнє, часто не маючи достатніх знань у тій галузі, про яку говорить. Цю збірку написали вчені, фахівці у своїх галузях, які на основі новітніх наукових знань описують можливий розвиток подій.

Про авторів
Джим Аль-Халілі , Філіп Болл, Маргарет Боден, Наомі Клаймер, Льюїс Дартнелл, Джефф Гарді, Вінфрід Генсингер , Адам Кучарський, Джон Майлс, Анна Плошайська, Ааратхі Прасад, Луїза Престон, Адам Резерфорд, Ноел Шаркі, Джулія Слінго, Гея Вінс, Марк Вокер, Ален Вудворд

видання російською мовою, палітурка, 2020, 326 с.