ТОНКЕ МИСТЕЦТВО ПОФІГІЗМУ. Парадоксальний спосіб жити щасливо
Марк Менсон, пер. з англ., видання російською мовою, 2019 р., 191 с.

Про що книга
Сучасне суспільство пропагує культ успіху: будь розумнішим, багатшим, продуктивнішим — будь найкращим. Соцмережі рясніють історіями на тему, як якийсь малий придумав додаток і заробив купу грошей, статтями на кшталт «Тисяча й один спосіб бути щасливим», а фото у френдстрічці створюють враження, що хтось живе краще та цікавіше, ніж ми. Утім, наша зацикленість на позитиві й успіху лише нагадує про те, чого ми не досягли, про мрії, які не здійснились. Як же стати по-справжньому щасливим? Популярний блогер Марк Менсон у книзі «Тонке мистецтво пофігізму» пропонує свій, оригінальний, підхід до цього питання. Його життєва філософія проста — необхідно навчитися мистецтва пофігізму. Визначивши, що вам справді важливо, треба вміти наплювати на все другорядне, забити на труднощі, послати до біса чужу думку й бути готовим глянути в обличчя невдачам і показати їм середній палець.

Чому книгу варто прочитати?
· У своєму дотепному бестселері (№ 1 на Amazon) через історії життєвих невдач, провалів і лаж (як своїх, так і відомих людей) автор розповідає, як опанувати тонке мистецтво пофігізму, навіщо треба бути менш упевненим у собі та чому принцип «Робіть хоч щось» — чудова мотивація.
· Вона допоможе вам жити легко всупереч усім труднощам, менше хвилюватися й отримувати насолоду від життя.

Про автора

Марк Менсон — блогер, підприємець і письменник. Автор світового бестселера «Тонке мистецтво пофігізму» (лише у США продано понад шість мільйонів примірників). Веде блог www.markmanson.net, який читають близько двох мільйонів людей на місяць. Мешкає в Нью-Йорку.
видання російською мовою, м'яка обкладинка, 2019, 191 с.