НЕЛЮБА ДОЧКА. Як залишити в минулому травматичні стосунки з матір'ю і почати нове життя
Пеґ Стріп, пер. з англ., видання російською мовою, 2019 р., 326 с.

Про що книга
Заведено вважати, що материнська любов безумовна й непорушна. Мало хто готовий визнати, що бувають жорстокі, нелюблячі матері. Виростаючи, діти таких матерів часто мовчать про пережите і страждають від самотності. Нерідко зовнішні досягнення таких людей лише маскують справжнє самосприйняття: вони досі нещасливі через те, що
сталося з ними в дитинстві, незважаючи на успішну кар'єру й те, що їм вдалося створити власні сім'ї. Книга американської письменниці Пеґ Стріп, у минулому — нелюбої дочки, адресована жінкам, які пройшли крізь такий досвід. Авторка не лише наводить безліч історій, розказаних дочками нелюблячих матерів, але й описує методи, що допомагають позбутися тиску минулого.

Чому книгу варто прочитати?

Ця книга руйнує «змову мовчання» навколо теми нелюблячих матерів і страждань, які ті завдають своїм дітям, і допомагає усвідомити вже дорослим нелюбим дочкам, що вони не самотні, і те, що відбувається з ними, переживали й переживають багато інших дівчаток, дівчат і жінок. Методи зцілення та вправи, які пропонує Пеґ Стріп, ґрунтуються на наукових рекомендаціях і підкріплені її особистим досвідом зцілення. Завдання книги — допомогти усвідомити та прийняти досвід свого дитинства, зрозуміти його роль у формуванні сьогоднішньої особистості й докласти зусиль для того, щоб здолати його наслідки.

Про автора
Пеґ Стріп написала, особисто і в співавторстві, 12 книжок, крім того, вона веде блоги на сайтах PsychologyToday.com, де її пости прочитали понад 14 млн людей, і PsychCentral.com. Нелюба дочка, вона, втім, зуміла стати люблячою матір'ю своєї дочки. Пеґ має вчені ступені в галузі літератури, отримані в Пенсильванському та Колумбійському університетах.

видання російською мовою, палітурка, 2019, 326 с.