100 РОЗПОВІДЕЙ З ІСТОРІЇ МЕДИЦИНИ. Найвидатніші відкриття, подвиги та злочини в ім'я нашого здоров'я та довголіття
Михайло Шифрін, видання російською мовою, 2019 р., 696 с.

Про що книга
Перед вами — історія доказової медицини XVI–XX ст., викладена у формі коротких ілюстрованих розповідей. Лікарі-дослідники, лікарі-новатори, лікарі-письменники, лікарі-пацієнти, лікарі-політики — всі вони здійснювали дивовижні відкриття та подвиги заради збереження життя пацієнтів.

Ви дізнаєтеся про найбільш значущі операції, які започаткували розвиток основних напрямів медицини: про те, як відкрили збудників смертельних хвороб, і перемогу над ними; як розробляли методи лікування хронічних хвороб і гострих станів; як винаходили й удосконалювали медичну техніку та життєво важливі лікарські препарати. Автор доступно пояснює складні медичні терміни та суть важливих фізіологічних процесів.

Чому книгу варто прочитати?
З книги ви дізнаєтеся, як розвивалася медицина та пов'язані з нею галузі знань; про людей, які, не шкодуючи сил, часу та самих себе, просували науку вперед.
Книга привабить усіх, хто цікавиться історією медицини, здоров'ям і довголіттям, видатними відкриттями та розвитком науки.

Про автора
Михайло Шифрін — автор і ведучий пабліку Doktor.ru, 100 найкращих матеріалів якого зібрані в цій книзі. Письменник і науковий журналіст, спеціалізується на історії матеріальної культури.

Профіль автора в соцмережах: https://www.facebook.com/DoktorEpic/

видання російською мовою, палітурка, 2019, 696 с.