ALIBABA І РОЗУМНИЙ БІЗНЕС МАЙБУТНЬОГО. Як оцифрування бізнес-процесів змінило погляд на стратегію
Мін Цзен, пер. з англ., видання російською мовою, 2019 р., 320 с.

Про що книга

Керівники вже не встигають постійно адаптувати бізнес під усе нові й нові зміни. Роль настроювача процесів має взяти на себе штучний інтелект: він швидше та краще за людину вибере правильну ціну, вибудує найкоротший ланцюжок постачань, попередить про зміну попиту та спрогнозує, що й коли треба закупити на всіх рівнях виробничого ланцюжка. Це дає розумному бізнесу (і його учасникам) величезну перевагу над бізнесом традиційним.
А щоб усе це стало можливим, усі бізнес-компанії має бути оцифровано. Саме так тепер конкурують ІТ-гіганти світового бізнесу, включно з Alibaba, яка в цій галузі досягла грандіозного успіху.

Чому книгу варто прочитати?
У книзі розповідається про внутрішню кухню Alibaba, основні стратегії та нюанси розвитку розумного бізнесу. Написана головним стратегом компанії, ця книга — цінний порадник для тих, хто хоче впевнено почуватися в океані нової цифрової економіки.

Про автора

Цзен Мін — голова академічної ради Alibaba Group, декан Школи підприємництва Хупань (приватної бізнес-школи, заснованої головою ради директорів Alibaba Джеком Ма й іншими провідними китайськими підприємцями в Ханчжоу). Джек Ма запросив Цзена Міна стати головним стратегом Alibaba.
Цзен Мін був керівником штабу та стратегічним радником Джека Ма в Alibaba Group у 2006–2017 рр. Тепер він головний стратег компанії, голова Академічної ради Alibaba Group і декан Школи підприємництва Хупань у Ханчжоу, заснованої Ма та іншими китайськими бізнес-лідерами. Раніше Цзен Мін викладав у INSEAD, а в 2002 р. разом із шістьма іншими професорами заснував у Пекіні Вищу школу бізнесу Чхенкун.
видання російською мовою, м'яка обкладинка, 2019, 320 с.