Нові правила ділового листування
Максим Ілляхов, Людмила Саричева, видання російською мовою, 2019 р., 256 с.

Про що книга
Останні 20 років нас навчали, що ділове листування — це нескінченні реверанси, безглузді форми ввічливості та вимучені шаблони: «Колеги, я вас почув», «Клієнт прислав правки, внесіть ASAP. Заздалегідь дякую», «З повагою до вас і вашого бізнесу». Сучасне ділове листування — це махрова фальшь, копійчані маніпуляції та погано приховане взаємне презирство.

Максим Ілляхов і Людмила Саричева, автори культової книги «Пиши, скорочуй», пропонують змінити культуру ділового листування та висувають два нових правила: повага до адресата й турбота про його інтереси. Листи, складені за такими правилами, приваблюють до вас людей і допомагають знаходити спільну мову.

Чому книгу варто прочитати?

Це обов'язкова до прочитання книга для всіх, хто пише по роботі: керівників, менеджерів, фахівців і пошукачів. Вона допоможе вам вести ділове листування правильно — ваші повідомлення будуть чіткими, цікавими й такими, що запам'ятовуються. Ви навчитеся доносити свої думки до адресата в стислій і зрозумілій формі.

Про авторів
Максим Ілляхов — засновник сервісу перевірки тексту «Головред». Ректор Школи редакторів Дизайн-бюро Артема Горбунова, автор курсів «Інформаційний стиль і редагування тексту» і «Робота з клієнтом». Засновник проєкту «Говорить держава». Головний редактор «Тинькофф-журналу» (2 млн читачів). Автор електронних і друкованих підручників про текст і редагування для видавництв і великих компаній. Лінгвіст, випускник МДУ ім. М.В. Ломоносова, кандидат педагогічних наук.

Людмила Саричева — редакторка, авторка статей, інструкцій і відеороликів про ділове спілкування. Головна редакторка видання для підприємців «Справа Модульбанку». Раніше — головна редакторка «Модульбанку», де розробила редполітику та порадник зі спілкування з клієнтами. Викладачка Школи редакторів Дизайн-бюро Артема Горбунова.
видання російською мовою, палітурка, 2019, 256 с.