ВСЕ ХРІНОВО. Книга про надію
Марк Менсон, пер. з англ., видання російською мовою, 2019 р., 320 с.

Про що книга
Ніколи ще за всю історію людства ми не жили так добре: перемогли купу хвороб, отримали доступ до світових знань й оточили себе комфортом технологій.

Утім що кращим стає життя, то більше ми тривожимося та переживаємо.

Живемо з відчуттям, що все хріново. Планета нагрівається, економічна нерівність зашкалює, політики крадуть і обманюють. Нашою невпевненістю в майбутньому, відчаєм і надією, що все буде нормально, вміло користуються всі кому не ліньки — від маркетологів, які втюхують нам черговий непотріб, до релігійних і політичних діячів. Що ж робити? "Годі сподіватися на краще", - каже Марк Менсон, автор світового бестселера «Витончене мистецтво забивати на все». У своїй новій книзі він розповідає про кризу надії, про марність віри у справедливий світ і про те, що якість нашого життя визначається якістю нашої особистості, а не тим, якими благами чи негараздами обдаровує нас світ.

Чому книгу варто прочитати?
Спираючись на мудрість Ніцше й Канта, Платона й Тома Вейтса, автор допоможе вам виробити тверезий погляд на все, що вас оточує. Адже куди не глянь — скрізь справді погано. Так було й буде завжди. Настав час припинити бігати від цієї істини та навчитися сприймати життя таким, яким воно є.
Автор відвертий, чесний, по міцне слівце в кишеню не лізе й над почуттями вашими не змилується. Зате ви отримаєте тверезу порцію правди життя.

Про автора
Марк Менсон — блогер, підприємець і письменник. Автор світового бестселера

«Витончене мистецтво забивати на все» (лише у США продано понад шість мільйонів примірників). Веде блог www.markmanson.net, який читають близько двох мільйонів людей на місяць. Живе в Нью-Йорку.
видання російською мовою, м'яка обкладинка, 2019, 320 с.