ПИШИ, СКОРОЧУЙ. Як створювати сильний текст.
Максим Ілляхов, Людмила Саричева, видання російською мовою, 2019, 440 с.

Про що книга
Що таке добре та що таке погано в інформаційних, рекламних, журналістських і публіцистичних текстах на конкретних прикладах. Як писати листи, на які будуть відповідати, і розсилки, від яких не будуть відписуватися? Як створювати дієві невульгарні рекламні оголошення? Як висловлюватися стисло, зрозуміло та переконливо: без сміття, фальші і штампів. Дотримуючись рекомендацій із цієї книги, ви навчитеся талоновито писати, зацікавлювати читачів і здобувати довіру.

Чому книгу варто прочитати?
Це обов`язкова до прочитання книга для копірайтерів, авторів і редакторів, а також дизайнерів, програмістів, менеджерів, підприємців, керівників, службовців і всіх, хто використовує текст у роботі. Вона навчить вас писати тексти, які залюбки читатимуть.

Про авторів
Максим Ілляхов — редактор, засновник сервісу перевірки тексту «Головред». Автор популярної «Розсилки Головреда». Ректор Школи редакторів Дизайн-бюро Артема Горбунова, автор курсів «Інформаційний стиль і редагування тексту» та «Робота з клієнтом». Головний редактор «Тинькофф-журналу» (два мільйони читачів). Автор електронних і друкованих підручників про текст і його редагування для видавництв і великих компаній. Лінгвіст, випускник МДУ ім. М.В. Ломоносова, кандидат педагогічних наук.

Людмила Саричева — редакторка, авторка статей, інструкцій і відеороликів про ділове спілкування. Головна редакторка видання для підприємців «Справа Модульбанку». До того — головна редакторка «Модульбанку», де розробила редполітику і порадник, як спілкуватися з клієнтами. Викладачка Школи редакторів Дизайн-бюро Артема Горбунова.

Видання російською мовою, м'яка обкладинка, 2020, 440 с.