Tilda Publishing
Мільйон передплатників. Як розкрутити ваш аккаунт за 30 днів
Кейн Брендан

Про що книжка
Чи підійдуть ідеї та інструменти, ефективні під час просування акаунтів зірок, тим, хто починає з нуля? Чи зможе людина, яка ніколи не з’являлася на телебаченні, в кіно чи в ЗМІ, зібрати мільйони підписників по всьому світу? Щоби перевірити це, Брендан Кейн провів експеримент — спробував розкрутити свій акаунт. Менше ніж за місяць у нього з’явилося понад мільйон підписників із більщ як 100 країн. Тепер, знаючи, що його метод справді працює, Брендан повіряє вам свої секрети: як створювати унікальний і різноплановий контент для онлайну, яким захочуть ділитися ваші підписники, як і навіщо тестувати свої ідеї і як розкрутитися з допомогою таких платформ, як Facebook, Ins- tagram і YouTubе.

Чому книжку варто прочитати
Розкриває секрети успіху для тих, хто хоче розвинути свій бізнес, повідати світу про свої ідеї чи просунути бренд. Пропонує метод тестування контенту і розумного використання платної реклами, завдяки якому ви зможете значно збільшити кількість реальних підписників. Входить у топ-3 книжок про соціальні мережі на Amazon.

Про автора
Брендан Кейн — розробник бізнес-стратегій та інтернет-кампаній для знаменитостей, брендів і корпорацій, що входять до списку Fortune 500. Починав свою кар’єру в компанії Lakeshore Entertainment. Працював над 16 фільмами, які зібрали по всьому світу понад 685 мільйонів доларів, і був чи не перший, хто провів успішну інтернет-кампанію з просування кіно. Згодом Брендан став розробляти додатки і веб-сайти для Тейлор Свіфт, Ріанни, Джейсона Стетхема та інших зірок. З його допомогою такі світові бренди, як MTV, Skechers, Vice та IKEA, збільшили свою онлайн-аудиторію в рази.
Видання російською мовою, палітурка, 2020 р., 287 с.