Чорнобиль: Історія катастрофи.
Хіггінботам Адам

Про що книжка
Вночі 26 квітня 1986 року реактор №4 Чорнобильської атомної електростанції вибухнув, поклавши початок одній із найстрашніших ядерних катастроф в історії. Ґрунтуючись на більш ніж десятилітній праці, записах сотень розмов, на особистому листуванні, нечуваних спогадах і недавно розсекречених архівних документах, журналіст Адам Гіґґінботам написав захопливий твір, що ятрить душу і в якому ми бачимо чорнобильську катастрофу очима її перших свідків. Результатом став майстерно зроблений документальний трилер, вичерпний звіт про подію, що змінила історію, — куди більш складний, людяний і страшніший, ніж міф про Чорнобиль, до якого ми звикли.

Чому книжку варто прочитати
Документальний трилер. Вичерпний звіт про події, що сталися в ніч з 25 на 26 квітня 1986 року, і операції з ліквідації аварії. Похвилинно задокументована історія катастрофи на Чорнобильській АЕС.

Про автора
Адам Гіґґінботам — британський журналіст і письменник. Живе у Нью-Йорку. Співпрацює з виданнями The New Yorker, The New York Times, Wired, GQ та Smithsonian. 2020 року відзначений медаллю Ендрю Карнеґі за видатні заслуги в літературі і публіцистиці. Книжка «Чорнобиль: Історія катастрофи» названа найкращою книжкою року журналом Time, виданнями The New York Times і Kirkus Reviews.
Видання російською мовою, палітурка, 2020 р., 552 с.