Поки пси гавкають, коти перемагають
Менеджмент без догм

Леонард Шерман, пер. з англ., видання російською мовою, 2020,400 с.

Про що книжка
Лідери бізнесу звикли до жорсткої конкуренції. Без боротьби за якість, нижчу ціну, кращий функціонал стійкого прибуткового росту не досягнути. Зрештою бізнес перетворюється на нескінченний бій, схожий на сутичку голодних псів.
Леонард Шерман аналізує підходи всесвітньо відомих класиків менеджменту — Майкла Портера, Брюса Гендерсона, Клейтона Крістенсена — і доходить висновку, що вже описані методи та інструменти керування часто не допомагають компаніям вибратися з кризи чи досягнути лідерства. Адже конкуренти володіють тією самою зброєю. Автор пропонує вибрати іншу стратегію. Коли всі навколо цапаються, як пси, варто спробувати застосувати «котячий» підхід і добитися свого іншим способом.

Чому книжку варто прочитати
• Це критичний аналіз класичних підходів у менеджменті, які менеджери використовують десятки років і які вже не дають результатів.
• Нова «котяча» стратегія дозволить керівникам вивести свій бізнес на новий рівень, не встряючи у відкриту конкурентну боротьбу.
• Ви навчитеся діяти, обминаючи усталені правила, і досягати чудових результатів.
• У книжці наводяться приклади створення успішних продуктів останніх років.

Про автора
Леонард Шерман має більш ніж 40-річний досвід у бізнесі, викладанні і дослідженнях на тему бізнес-стратегії та підприємництва. Читає лекції як позаштатний викладач у бізнес-школі Колумбійського університету, а також пише статті для журналу Forbes. Веде курси в рамках програм MBA та EMBA, за які в 2013 року здобув нагороди Dean's Award for Teaching Excellence.