Гуртова закупівля книг:

ТОВ «Якабу Трейд»
м. Київ, вул. Воздвиженська, 52-54А, 5й поверх
тел. +38 (067) 521-01-51
Андрiй Пархомчук (e-mail: andrey.parkhomchuk@yakaboo.com)

Вартість і термін доставки замовлених книг ви можете дізнатись у менеджера під час оформлення замовлення.

Відділ реклами та маркетингу:

З питань співпраці (участь у заходах, запрошення авторів, спільні проєкти), будь ласка, звертайтеся за телефоном: (044) 278-10-10 або на
e-mail: pr@alpinapublisher.com


Якщо ви хочете запропонувати книгу до видання українською або російською мовою, будь ласка, звертайтеся до редакції видавництва:
e-mail: n.nartsissova@alpinapublisher.com
Адреса редакцiї: Україна, Київ, вул.Володимирська 10 корпус 1, офіс 210
Телефон редакції: (044) 278-10-10
UA
RU

Як створити крутий рекламний текст

Джозеф Шугерман — у когорті найкращих американських копірайтерів. Його ім’я стоїть поруч з іменами Девіда Огілві, Джона Кейплса та Лео Барнетта. 

Ви дізнаєтеся, що успішно працює в рекламі, а що — ні, і навчитеся уникати пасток, в які потрапляють копірайтери- початківці. Уроки легко засвоюються, адже автор застосовує в тексті ті ж прийоми, яких учить читача, щоб заволодіти увагою.

Чому книжку варто прочитати

Ви засвоїте 15 аксіом копірайтингу. Розберете всі елементи рекламного тексту і дізнаєтеся, що робить його ефективним. Навчитеся використовувати психологічні і мотиваційні фактори. Опануєте секрети ремесла (правила складання влучних заголовків, методи пошуку ідей, способи змусити мозок працювати). Створите ефективний рекламний текст. 

Якщо ж ви не створюєте рекламних текстів, то краще зрозумієте процес копірайтингу і зможете впевнено написати непогане оголошення чи щонайменше аргументовано розкритикувати чуже.

Про автора

Джозеф Шугерман чи не найефективніший і найплідніший копірайтер Америки. Засновник і генеральний директор JS&A. В 1970–1980-х рр. Шугерман і його команда вивели на ринок США десятки інноваційних товарів, зокрема кишенькові калькулятори, електронні годинники, бездротові телефони, комп`ютери, та ще безліч інших продуктів побутової і радіоелектроніки. 

Щоразу появу нового продукту супроводжували великі, на цілу шпальту, рекламні оголошення, які стали «фірмовим почерком» його копірайтерської роботи. 

В 1979 р. Шугермана визнали «Людиною року» в галузі директ-маркетингу на церемонії вручення цього призу в Нью-Йорку. В 1991 р. він виграв престижну премію MaxwellSackheimAward за сукупний творчий внесок у розвиток директ-маркетингу

Мова: Російська