Гуртова закупівля книг:

ТОВ «Якабу Трейд»
м. Київ, вул. Воздвиженська, 52-54А, 5й поверх
тел. +38 (067) 521-01-51
Андрiй Пархомчук (e-mail: andrey.parkhomchuk@yakaboo.com)

Вартість і термін доставки замовлених книг ви можете дізнатись у менеджера під час оформлення замовлення.

Відділ реклами та маркетингу:

З питань співпраці (участь у заходах, запрошення авторів, спільні проєкти), будь ласка, звертайтеся за телефоном: (044) 278-10-10 або на
e-mail: pr@alpinapublisher.com


Якщо ви хочете запропонувати книгу до видання українською або російською мовою, будь ласка, звертайтеся до редакції видавництва:
e-mail: n.nartsissova@alpinapublisher.com
Адреса редакцiї: Україна, Київ, вул.Володимирська 10 корпус 1, офіс 210
Телефон редакції: (044) 278-10-10
UA
RU

Дело не в кофе. Корпоративная культура Starbucks

Чувак з фільму братів Коен «Великий Лебовські» - культовий персонаж і справжній дзен-майстер. Актор Джефф Бріджес, який блискуче зіграв роль Чувака, крім участі в кінопроектах, пише тексти для своїх пісень і практикує дзен-буддизм. Разом зі своїм старим другом, майстром дзен Берні Глассманом, вони провели багато годин в розмовах про життя, творчість, щастя, кіно і акторство. Результатом їх бесід стала книга «Чувак і майстер дзен». Приправлена неабиякою порцією гумору і дзен, їх книга - нагадування всім нам, що найголовніша цінність цього світу - доброта.

Цитати

"У мене є слово, яким можна описати багато з того, що я роблю. Це слово - «ігробити». Тобто я не граю і не роблю, а щось середнє: ігроблю. Знаєш, гра - це необов'язково щось легковажне. можна сприймати симфонію Бетховена як щось вкрай серйозне, але її все одно грають. Здається, це Оскар Уайльд сказав: «Життя надто важлива штука, щоб сприймати його серйозно»".

"«Зараз» - це завжди самий час для чогось".

"Люди кажуть, що вони шукають, що вони в пошуку щастя, сенсу, чого завгодно. Я себе вважаю тим, хто знайшов: все, що мені потрібно, знаходиться поруч".

"Я не старий, мені 73".

"Життя постійно щось нам підкидає. Взяти хоч той же землетрус. Думаєш, все більш-менш в порядку? БУМ! І ось ми знову розбираємося в собі, усвідомлюємо, досягаємо просвітлення, робимо що завгодно, лише б нам знову не поставили підніжку".

"Мене пре від Чувака, він дуже природний. Він може злитися, засмучуватися, але йому комфортно у власній шкурі. У його неповторній манері є щось благородне: то проявить несподівану доброту, то допоможе, не чекаючи жодної вигоди. Чувак дає шанс навіть тим, хто цього не заслуговує, приходить на допомогу, навіть якщо затія здається провальною, бо для команди це важливо. Він скоріше заб'є і простить, ніж буде лізти на рожен".

"Я ніколи не хотів бути актором. Я навіть був проти, так як мені здавалося патріархальним і неправильним виходити в життя через двері, відкриті батьком. Мені хотілося, щоб мене цінували за мої власні таланти, а не за те, ким був мій батько. я хотів робити щось своє, але не знав, що саме, адже мене завжди цікавила безліч різних речей. Можна сказати, що я пручався природному перебігу свого життя".

Для кого

Для шанувальників фільму «Великий Лебовські» і фанатів Чувака. Для тих, хто практикує дзен або цікавиться буддизмом.

Надруковано в Україні.