видавництво ділової
та науково-популярної літератури
Про нас
Видавництво «Альпiна Паблiшер» засноване в Україні у 2019 році.

Наша місія — представити українським читачам книги найкращих світових авторів українською та російською мовами. Ми прагнемо поширювати знання й технології, які допомагають людині розвиватися та змінювати світ на краще.

У портфелі видавництва — відомі на міжнародних ринках книжкові бестселери. Це якісно видані нон-фікшн книги прикладного спрямування — з бізнесу й економіки, гуманітарних і природничих наук, особистої ефективності; творчості та виховання дітей, а також науково-популярні книги.
Наша місія
Українське видавництво «Альпіна Паблішер» розпочало свою роботу у жовтні 2019 року.

Вирішальним фактором для виходу видавничої групи на український ринок стало бажання підтримати цінності української інтелектуальної спільноти, сприяти всебічному розвитку освіти і культури читання в Україні, активно боротися з піратськими і контрабандними виданнями, які на даний момент сповнюють торгівельні точки.

Мета нашої діяльності — зробити знання доступними та популяризувати цінність читання.

Ми формуємо портфель книжок відповідно до суспільного запиту на основі досліджень читацьких вподобань українців.
ще..
Усі книжки друкуються на місцевих підприємствах. Одним з головних партнерів є харківська типографія «Фактор-Друк». Вартість бестселерів, надрукованих в Україні, значно нижча, ніж у імпортованих видань, тому більш доступна для українського читача.

Офіційним дистриб'ютором і партнером «Альпiна Паблiшер» є компанія Yakaboo — найбільша книжкова інтернет-крамниця в країні.

Портфоліо «Альпіна Паблішер» складається з паперових, електронних і аудіоверсій книжок з бізнесу та економіки, гуманітарних і природничих наук, особистої ефективності, психології, культури, творчості та виховання дітей.

В активі нашого видавництва — велика електронна бібліотека Alpina Digital із більш ніж 3000 найменувань різними мовами, що доступна за підпискою для корпоративних клієнтів.

За два роки роботи команда «Альпіна Паблішер» видала в Україні новинки, що встигли стати міжнародними бестселерами: «Все хріново»,«Тонке мистецтво пофігізму», «Чоловічі правила» Марка Менсона, «Alibaba і розумний бізнес майбутнього» Цзена Міна, «Сім навичок високоефективних людей» Стівена Кові, «Жорсткий менеджмент» Дена С. Кеннеді, «Маркетинг від А до Я» Філіпа Котлера, «Текст» Дмитра Глуховскького, «Опівночі в Чорнобилі» Адама Гіґґінботома та ін.

Особливої уваги заслуговує дитяча серія «Байки бабусі Лейли», що наразі знаходиться в процесі перекладу на українську мову.

До кінця 2021 року планується видання як вже відомих світових бестселерів, так і новинок українською мовою.

Одна зі стратегічних задач видавництва «Альпіна Паблішер» — випуск книжок українських авторів. Вже із січня 2020 року видавництво приймає заявки від локальних авторів та має на меті популяризувати їх імена та твори як на національному ринку, так і за кордоном. Вихід книги з друку від першого українського автора очікується вже в жовтні цього року.

«Альпiна Паблiшер» будує свою роботу у відповідності до законодавства України і є податковим резидентом України з моменту створення. Усі книжки, які видає ТОВ «Альпiна Паблiшер», проходять реєстрацію у державній Книжковій палаті.
Контакти
+38 044 278 1010
+38 067 278 1010
info@alpinapublisher.com
© Alpina Publisher, all rights reserved
 
Видавництво